Niesamowicie smutna gra prosto od polskiego studia

To nie będzie produkcja dla każdego.

W Transmigration: Into Darkness Peering nie znajdziecie trójwymiarowego otoczenia, ulepszania broni, zresztą tam nie ma w ogóle broni, nie będzie też walki, skakania, biegania i destruktywnego terenu. Znajdzie się za to sporo deszczu oraz naprawdę angażująca historia. Tak w dwóch zdaniach Transmigration opisuje polskie studio odpowiedzialne za grę, czyli Transhuman Design.

O czym będzie gra? O Josephie. Joseph pracuje w korporacji, ale tak naprawdę Joseph nawet może nie wiedzieć, czym dokładnie jego firma się zajmuje. Jest w niej jednak każdego dnia. Ma też problemy ze spaniem. Zdarzają się w jego życiu takie noce, w których w ogóle nie śpi. A także zdarzają się takie dni, kiedy Joseph odwiedza nową klinikę, która powstała nieopodal jego domu. Mowa o Transmigration Clinic. Co w niej znajduje?


Tego mamy się dowiedzieć na początku przyszłego roku, kiedy Transmigration trafi do sprzedaży na PC oraz Maca. Pozostałe platformy mają zostać potwierdzone w niedługim czasie. Zainteresowani? Ja jak najbardziej, wystarczy popatrzeć na sugestywne i niezwykle klimatyczne screeny.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet