Wiedźmin 3 – niepublikowane wcześniej materiały! Nagrywanie scen seksu, śmieszne bugi i wiele więcej

Wiedźmin 3 – niepublikowane wcześniej materiały! Nagrywanie scen seksu, śmieszne bugi i wiele więcej
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Studio CD Projekt RED obiecało coś ekstra, i oto mamy pierwszy materiał.

Wczorajszy dzień przyniósł fanom Wiedźmina coś naprawdę wyjątkowego – filmik z okazji 10. urodzin serii, który potrafił rozkleić niejednego twardziela (przypominamy na samym końcu wiadomości).

Dzisiaj mamy z kolei inny materiał, który dla odmiany pozwoli nam się trochę pośmiać oraz poznać kulisy powstawania Wiedźmina 3. Poniższe wideo zza kulis przedstawia m.in. motion capture dla scen łóżkowych oraz nagrywanie odgłosów.

Przypominamy, że takich filmików ma powstać kilka, a nad wszystkim pracuje Danny O’Dwyer, były dziennikarz serwisu GameSpot. Materiały będą sukcesywnie publikowane w sieci.

Fani Wiedźmina, oto nowy filmik z Geraltem i prezent dla każdego od CD Projekt RED

Seria gier o Wiedźminie obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji Geralt chciałby poprosić Cię na słówko i powspominać stare, dobre czasy, jak również te całkiem nie tak odległe – zachęca polski deweloper do odpalenia poniższego filmiku.

Jest sentymentalnie, przytulnie i łezka potrafi się w oku zakręcić. REDzi mają również prezencik, który przypomni o Geralcie zaraz po odpaleniu komputera. To tapeta, która jest do pobrania w trzech rozmiarach. Zajrzyjcie do galerii poniżej.

– Tak naprawdę to nie byłoby mnie tu, gdyby nie ty. Dziękuję ci za wszystko i wiedz, że wszyscy tęsknimy za tobą, drogi przyjacielu – podkreśla Geralt, mówiąc do graczy. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze się spotkamy z naszym bohaterem w Wiedźminie 4!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie