NHL 17 – data premiery, gameplay i otwarta beta

Tęskniliście za hokeistami i ostrą walką na lodzie?

EA Sports przedstawia pierwszy zwiastun NHL 17, który jest wyładowany po brzegi fragmentami rozgrywki. Filmik zdradza przede wszystkim, że gra zostanie wydana na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w dniu 13 września tego roku. Ponadto ujawniono, że jeszcze przed premierą weźmiemy udział w otwartych testach beta, do których już teraz możecie się zapisać na tej stronie.


Electronic Arts przygotowało również specjalne wydanie tytułu – NHL 17 Super Deluxe Edition. Znajdziemy w nim m.in. złote paczki, unikalny kij, rękawice i łyżwy oraz skórki dla zawodników, które oczywiście nie wpłyną na ich atrybuty.

Jak pisaliśmy już wcześniej, nowa odsłona serii to sporo zmian. Poprawione zostanie między innymi zachowanie bramkarzy oraz usprawniony system podań. Najważniejszym dodatkiem ma być z kolei tryb International Tournament Mode, który zostaje dorzucony po raz pierwszy w historii serii. Ma zawierać wszystkie oficjalne drużyny, logotypy, zawodników i areny w ramach ligi NHL. W produkcji znajdzie się również edytor aren.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet