Premiera MMO RPG-a od Amazon Games przesunięta. Gra poległa na alfa testach?

New World
Newsy PC

Po wstępnych testach New World twórcy z Amazon Games zadecydowali, że z debiutem produkcji wstrzymają się do wiosny przyszłego roku.

Beta MMO RPG-a New World miała rozpocząć się 23 lipca, a właściwa premiera tytułu planowana była na 25 sierpnia. Teraz przedstawiciele Amazon Games ogłosili, że zarówno data zamkniętej bety, jak i debiutu gry, zostają przesunięte na odleglejszy termin – produkcja trafi do fanów dopiero wiosną 2021.

Tytuł od Amazonu przez ostatnie miesiące przechodził testy alfa. RPG podobno podoba się graczom, ale mimo wszystko premierę zdecydowano się odłożyć. Po otrzymaniu feedbacku twórcy postanowili, że popracują jeszcze trochę nad projektem – jak piszą w oświadczeniu, chodzi im o to, by dostarczyć fanom produkt jak najlepszej jakości.

New World to MMO z otwartym światem, w którym gracze zmierzą się z nawiedzonym pustkowiem tajemniczej wyspy Aeternum, gdzie będą czyhać na nich nastawione wrogo nieumarłe legiony. Tytuł mają charakteryzować ogromne bitwy, obleganie fortec i najazdy wrogów o nadprzyrodzonych zdolnościach. W rozgrywkach będzie jednocześnie uczestniczyć nawet 100 graczy, którzy mogą łączyć się w potężne kompanie usytuowane w twierdzach lub grać samotnie, zdobywając i udoskonalając swoje siedziby.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie