Netflix: TOP 10 seriali, które Polacy chętnie oglądali przed Świętami

Netflix - ranking seriali
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Najnowszą listę popularności seriali, zdominowała polska nowość. Produkcja 1670 przypadła telewidzom do gustu.

Okazuje się, że Polacy bardzo polubili serial 1670. W tej satyrycznej komedii (niektórzy upatrują się polskiego odpowiednika Biura), znakomity Bartłomiej Top wciela się w postać Jana Pawła Adamczewskiego – zdziwaczałego szlachcica, który chce zostać „najsłynniejszą osobą w Polsce”. Kłótnie w rodzinie i konflikty z chłopami, napędzają produkcję, tworzą przy tym bardzo swojski klimat.

Netflix: najpopularniejsze seriale przed Świętami:

1. 1670
2. Kicia Kocia
3. Powrót
4. Zołza
5. The Crown
6. Moje życie z Walterami
7. Morderczynie
8. Wysokie fale
9. Krwawe wybrzeże
10. Yū Yū Hakusho

Na drugim miejscu znalazła się bajka dla dzieci Kicia Kocia. Można domniemywać, że rodzice chętnie włączali tę produkcję swoim pociechom, aby móc w spokoju przygotować wigilijną kolację. Na kolejnych miejscach mamy Powrót, Zołzę oraz od dłuższego czasu nieśmiertelny serial The Crown.

Z kolei jeśli chodzi o filmy, to tutaj na Netflixie dominowały: Poskromienie złośnicy 2, Rebel Moon – Część 1: Dziecko ognia oraz klasyka kina świątecznego, czyli Grinch.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie