Polski Netflix może otrzymać wybitny i kultowy serial. O niego fani błagają od dawna

Netflix w Polsce może dostać pożądaną i wybitną nowość. Na to czekamy!
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Aktorski serial One Piece na polskim Netflix dostępny jest już od jakiegoś czasu. Teraz jednak pojawiły się wieści w sprawie kultowej produkcji anime.

Seria anime One Piece to wybitny twór, dziś uchodzący za kultowy i do tego cieszy się stałą, niesłabnącą popularnością. Liczący ponad 1000 odcinków cykl nie jest jednak dostępny w swoje pierwotnej, animowanej wersji. I nie chodzi tu wyłącznie o Netfliksa, ale również o inne platformy streamingowe. Oglądanie uznanego serialu jest więc dość ciężkie, ale niebawem może się to zmienić.

Najpierw streamingowy gigant ogłosił, że na amerykańskim Netfliksie pojawi się legendarne anime i to już 13 stycznia 2024 roku. Wieści o potencjalnej premierze w innych częściach świata nie było, ale wiele wskazuje na to, że trafi również do Polski. Rodzima wersja serwisu odpaliła podstronę produkcji, którą można dodawać do listy.

Przecieki wskazują na premierę odcinków już 13 stycznia, czyli tego samego dnia, gdy serial pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy jednak, o jak obfitej porcji odcinków mowa. Całość, jak już wspomniałem, liczy sobie ponad 1000 epizodów, także nie zdziwiłbym się, gdyby nie wszystko było od razu dostępne. Jest to jednak dobra wiadomość dla fanów anime i wszystkich tych, którzy chcieli nadrobić zaległości. One Piece premiery na pewno się doczeka!

Tym samym warto przypomnieć, że oprócz aktorskiej wersji, Netflix pracuje również nad remake’iem animowanego serialu. Na razie szczegółów nie znamy, prócz tego, że za jego produkcję odpowiadają twórcy m.in. Attack on Titan, studio WIT.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie