Kolejne 3 gry trafiają na Netflix Games. Wśród nich polowanie na zombie

Netflix doda nawet 40 nowych gier w 2023 roku. Ambitne plany firmy
Mobile

Na Netflix Games już teraz wleciały kolejne dwie pozycje, a jedna wkrótce się pojawi. Tym razem rozdźwięk pomiędzy nimi jest spory, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Już niebawem pobierzemy kolejne gry w ramach subskrypcji!

Netflix Games z kolejnymi grami w marcu

Najpopularniejsza na świecie platforma streamingowa cały czas się rozwija. Fani filmów i seriali praktycznie nie mają wytchnienia, gdyż co chwilę dodawane są nowe, ciekawe materiały. Warto jednak pamiętać, że także i gracze znajdą coś dla siebie.

Netflix bowiem zamierza coraz bardziej rozwijać się w kierunku gier wideo. Na razie w ramach subskrypcji możemy pobrać szereg tytułów na urządzenia z Androidem i iOS. W marcu, a konkretnie 22 marca – do usługi trafiły dwie nowe pozycje. Trzecia zadebiutuje już niedługo.

  • This Is A True Story (22 marca) – jak sama nazwa wskazuje, jest to produkcja oparta na prawdziwej historii. Porusza tym samym niezwykle trudne tematy związane z dostępem do wody pitnej na świecie. W grze wcielimy się w kobietę z Afryki Subsaharyjskiej, która wyrusza na poszukiwanie wody. Tytuł powstał na podstawie faktycznych relacji kobiet przeżywających codziennie to, co ukazane zostało w grze.
  • Shatter Remastered (22 marca) – nowa część popularnej gry Shatter z PS3. Tytuł to kolejne wcielenie klasyki gatunku rozbijania cegiełek, ale tym razem w unowocześnionej oprawie i z usprawnioną fizyką. Jakby tego było mało – globalne rankingi skutecznie zachęcą Was do pokonywania kolejnych wyzwań.
  • Into The Dead 2: Unleashed (niebawem) – kolejna wersja popularnej serii Into the Dead. W grach wcielamy się w bohatera uciekającego przed zombie w trakcie apokalipsy. W grze nasza postać biegnie, a my musimy unikać niebezpieczeństwa, wykorzystywać bogaty arsenał broni palnej i do walki wręcz, aby przetrwać i posunąć fabułę do przodu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie