Netflix nie zapomina o graczach. W ofercie nowe i interesujące tytuły

dzielenie konta Netflix
Mobile Newsy

Nowe gry mobilne można już pobierać, o ile dysponujecie abonamentem Netflix. Oferta rozszerzyła się o parę naprawdę ciekawych tytułów.

Netflix planuje raptowny podbój rynku gier wideo – zarówno za sprawą kolejnych tytułów dodawanych do oferty mobilnej, ale też w formie gier AAA. Do tego drugiego może finalnie dojdzie, ale raczej za wiele lat, także póki co pozostają produkcje na telefony. Dlatego też cieszy informacja o tym, że streamingowy gigant nie zapomniał o graczach i pokusił się o dalszy rozwój pozycji, w które zagramy dzięki aplikacji na urządzenia mobilne.

Nowości w większości są dostępne już teraz i warto poświęcić im trochę uwagi. Szczególnie dlatego, że w granie w takie tytuły nie trzeba ani dodatkowo inwestować, ani nawet nie musimy oglądać denerwujących reklam. Firma zapewnia, że każda gra dostępna w ofercie nie ma ani mikropłatności, ani reklam.

Netflix Games na maj 2023:

  • Laya’s Horizon – już dostępne
  • Transformers: Forged to Fight – już dostępne
  • World of Goo Remastered – już dostępne
  • Dungeon Boss: Respawned – 31 maja

Szczególnie polecam prześwietne World of Goo Remastered. To jedna z najciekawszych gier logicznych w historii, a jej odświeżona wersja mobilna dostępna jest ekskluzywnie dla użytkowników Netfliksa. Fani Transformersów zapewne już ściągają nową grą z kosmicznymi maszynami, a fani RPG-ów i taktyki mogą szykować miejsce na odświeżone Dungeon Boss.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie