Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Necromunda: Underhive Wars – strategia w uniwersum Warhammera ma datę premiery i gameplay

Focus Home Entertainment ujawniło datę premiery Necromunda: Underhive Wars. Produkcja ma zadebiutować 8 września.

Powyższa data dotyczy wszystkich platform: w tytuł programy zarówno na PC, jak i konsolach PS4 i Xbox One. Informację dotyczącą daty premiery wzbogacono o gameplay trailer.

Underhive Wars to strategia z elementami RPG, która bazuje na grze bitewnej Necromunda. Powierzchnię tytułowego miasta pokrywa trujący popiół, w związku z czym ludzie zmuszeni są do życia w podziemiach, gdzie walczą o wpływy gangi Escherów, Goliathów i Orlocków. Naszym głównym zadaniem jest rozwijanie umiejętności członków ugrupowań i walka z przeciwnikami w ponurych obszarach podziemi.

Akcję tytułu będziemy obserwować z lotu ptaka. Strategia zaoferuje walki w trybie turowym; klucz do zwycięstwa to umiejętne wykorzystanie elementów otoczenia, z czym będzie wiązać się chociażby możliwość zastawiania pułapek w grze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się