The Last of Us 2 - Ellie w lesie

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Multi The Last of Us 2 może spodobać się fanom gier singleplayer

Reżyser z Naughty Dog zdradził istotny szczegół na temat opracowywanej przez studio produkcji multiplayer. Okazuje się, że może to być coś więcej niż tylko strzelanka wieloosobowa.

Od pewnego czasu po internecie pływa informacja, że twórcy The Last of Us pracują nad „samodzielnym” tytułem nastawionym na rozgrywkę multi. Wrony kraczą, że może – a nawet musi – to być wieloosobowe TLoU2. Możliwe, że będzie to po prostu kooperacyjna strzelanina. Jednak okazuje się, że Naughty Dog chce podejść do tematu w trochę inny sposób.

Reżyser Vinit Agarwal napisał na Twitterze, że jego studio intensywnie poszukuje deweloperów do prac nad samodzielną produkcją action multi. Uwagę przyciąga pewien szczegół: otóż przedstawiciel ND wyjawił, że tytuł dostarczy graczom kinowych wrażeń.

Trzeba przyznać, że tego typu doświadczenia nie są częste w grach wieloosobowych. Owszem, tu i tam znajdziemy cut-scenki, ale z reguły nie są one kluczowe dla rozgrywki. To raczej domena produkcji singleplayer. Tweet zdaje się sugerować, że Naughty Dog planuje połączyć wrażenia kinowe i starcia wieloosobowe w coś spójnego i jednolitego. Cóż, ciekawe – czekamy, aż twórcy zdradzą więcej szczegółów na ten temat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się