Naraka: Bladepoint za darmo na PC, PlayStation i Xbox. Dodatkowy prezent dla posiadaczy Xbox Game Pass

Naraka: Bladepoint
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Sieciowa gra Naraka: Bladepoint przeszła na model free-to-play, zatem każdy posiadacz komputera lub konsoli PlayStation i Xbox może wskakiwać na serwer. A jeśli posiadasz abonament Xbox Game Pass, czeka Cię dodatkowo miła niespodzianka.

Studio 24 Entertainment udostępniło swoją sieciową grę akcji za darmo na komputerach PC oraz konsolach PS5, PS4, Xbox Series i Xbox One. Fajnym gratisem do abonentów usługi Xbox Game Pass jest dodatkowo zestaw Deluxe Edition. Znajdziemy w nim elementy kosmetyczne oraz walutę do wykorzystania w grze.

Naraka: Bladepoint za darmo. Gdzie pobrać?

Gra jest dostępna do pobrania pod poniższymi linkami:

NARAKA: BLADEPOINT to wieloosobowa gra akcji dla 60 osób. Walkę prowadzimy tutaj przy użyciu broni białej. Znajdziemy tutaj również nawiązania do parkouru. Gracze mają do swojej dyspozycji hak z liną, dzięki czemu można się dostać w normalnie niedostępne miejsca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie