Najpierw hotfix, później patch do Wiedźmina 3. Dodatek Serca z Kamienia również w NG+!

0 komentarzy

Kolejne dobre wiadomości dla fanów Białego Wilka – o poprawkach oraz nadchodzącym płatnym dodatku.

Rano pisaliśmy o romansach Geralta, które wybuchną prawdziwym ogniem wraz z najbliższym patchem. Zanim go dostaniemy (data premiery nie jest znana), w nasze ręce wpadnie mały hotfix, eliminujący z Wiedźmina 3 błędy dotyczące osiągnięć.

Hotfix do osiągnięć to osobna sprawa i to będzie na dniach. Patch ze zmianami dialogowymi (red. dotyczącymi romansowania) będzie nieco później – tłumaczy Marcin Momot na wiedźmińskim forum.

Kolejna wiadomość przychodzi natomiast z Twittera, gdzie przedstawiciel studia CD Projekt RED odpowiedział na pytanie jednego z fanów: Czy będę mógł zagrać w dodatek Serca z Kamienia zarówno w New Game jak i w New Game Plus? Odpowiedź krótka i zadowalająca: Tak, w obu trybach.

Przypominamy, że Wiedźmin 3: Serca z Kamienia to pierwszy z dwóch dużych, płatnych dodatków. Nową fabułę dostaniemy w październiku i jak zapewnia deweloper, spędzimy przy niej około 10 godzin.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się