Najlepsze filmiki z gier [#119]. Nowy Need for Speed w akcji i mocne wideo z GTA Online

Najlepsze filmiki z gier [#119]. Nowy Need for Speed w akcji i mocne wideo z GTA Online
Polecamy! Wideo tygodnia

Przedstawiamy nasze najnowsze zestawienie najciekawszych materiałów wideo minionego tygodnia. Oprócz nadchodzących premier, w zestawieniu znajdziecie też klasyki. Rozpoczynamy natomiast od nadchodzącego Need for Speed Payback.

Nvidia podzieliła się materiałem z pecetowej wersji Need for Speed Payback. Gameplay prezentuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K oraz płynności na poziomie 60 klatek animacji na sekundę.

Co ciekawe, według producenta kart graficznych, żeby zagrać w Need for Speed Payback we wspomnianej jakości, potrzebny będzie jeden układ GeForce GTX 1080 Ti. A jak na słabszych GPU? Zgodnie z wymaganiami sprzętowymi, karta GeForce GTX 1060 pozwoli pograć w jakości 1080p/60fps i najwyższych detalach. Na stronie Nvidia czytamy też, że GTX 1070, 1080 i oczywiście 1080 Ti pozwolą natomiast zwiększyć rozdzielczość, by osiągnąć poziom jak na przedstawionym wideo.

Jeśli chcecie sprawdzić szczegółowe wymagania sprzętowe dla Need for Speed Payback, wszystko znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości w tym miejscu.

Na drugiej stronie znajdziecie imponujący materiał wideo z GTA Online.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie