Najlepsze filmiki z gier [#104]. Zobaczcie 5 filmików, które zdominowały tydzień

Pięć najlepszych filmików minionego tygodnia.

Tradycyjnie w weekend serwujemy wam zestawienie najciekawszych materiałów wideo z ostatnich siedmiu dni. Przed E3 pojawia się mnóstwo zapowiedzi i nie inaczej jest tym razem.

Dlatego też pierwszym materiałem wideo na który powinniście zwrócić uwagę jest zapowiedź Need for Speed. Najnowsza odsłona będzie nosić podtytuł Payback i zadebiutuje w listopadzie tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Fabularnie NfS Payback skupi się na działalności kartelu Familii, działającego w mieście Fortune Valley, wzorowanym na Las Vegas. Twoja ekipa ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii, podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście – tłumaczą Elektronicy.

Poznamy trzech bohaterów: Tylera, Maca oraz Jessa. Znajomi spotykają się po latach i mają niewyrównane rachunki (nie, nie za prąd i gaz) ze wspomnianą organizacją oraz miejscową policją. Zaczyna się zatem wielka zadyma, podczas której nasi bohaterowie wystartują w kolejnych wyścigach, zdobywając punkty reputacji. Oprócz tego będą inne wyzwania, jak np. kradzieże samochodów czy bitwy samochodowe.

Na drugiej stronie prezentujemy ekstremalny upadek Nintendo Switch.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: