Najlepsze filmiki z gier [#104]. Zobaczcie 5 filmików, które zdominowały tydzień

Najlepsze filmiki z gier [#104]. Zobaczcie 5 filmików, które zdominowały tydzień
Polecamy Wideo tygodnia

Tradycyjnie w weekend serwujemy wam zestawienie najciekawszych materiałów wideo z ostatnich siedmiu dni. Przed E3 pojawia się mnóstwo zapowiedzi i nie inaczej jest tym razem.

Dlatego też pierwszym materiałem wideo na który powinniście zwrócić uwagę jest zapowiedź Need for Speed. Najnowsza odsłona będzie nosić podtytuł Payback i zadebiutuje w listopadzie tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Fabularnie NfS Payback skupi się na działalności kartelu Familii, działającego w mieście Fortune Valley, wzorowanym na Las Vegas. Twoja ekipa ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii, podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście – tłumaczą Elektronicy.

Poznamy trzech bohaterów: Tylera, Maca oraz Jessa. Znajomi spotykają się po latach i mają niewyrównane rachunki (nie, nie za prąd i gaz) ze wspomnianą organizacją oraz miejscową policją. Zaczyna się zatem wielka zadyma, podczas której nasi bohaterowie wystartują w kolejnych wyścigach, zdobywając punkty reputacji. Oprócz tego będą inne wyzwania, jak np. kradzieże samochodów czy bitwy samochodowe.

Na drugiej stronie prezentujemy ekstremalny upadek Nintendo Switch.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie