Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Najlepsze filmiki z gier [#101]. Nowość w Counter-Strike i 21 sekund z Larą Croft

Nasze najnowsze zestawienie.

Przedstawiamy pięć najciekawszych materiałów wideo ostatnich siedmiu dni. Przygotowaliśmy dla Was takie filmiki, które koniecznie powinniście zobaczyć. A co mamy na początek? Najpopularniejszą mapę w Counter-Strike: Global Offensive w nowej wersji.

Jeśli chcecie poczuć powiew świeżości na dust2, możecie wypróbować jej nową wersję, stworzoną przez gracza, który siedzi w temacie CS:GO od bardzo dawna i zna się na rzeczy. Mowa o osobie skrywającej się za pseudonimem 3kliksphilip, która postanowiła dokonać nie tylko drobnych korekt na omawianej miejscówce, lecz dodać do niej również nowe elementy.

Poniżej wrzucamy filmik z mapy de_dust2_ep2, a jeśli chcecie ją pobrać i osobiście przetestować, zajrzyjcie na warsztat użytkownika 3kliksphilip w serwisie Steam.

Na drugiej stronie przedstawiamy 21 sekund z panną Croft.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%