Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

[E3 2014] Będzie hit na 3DS-a?

Twórcy Advance Wars i Fire Emblam szykują coś naprawdę specjalnego.

W przeciwieństwie do Sony, Nintendo jak widać nie zapomina o swojej przenośnej konsolce. Dowodem tego jest nadchodząca produkcja o nazwie Code Name: STEAM. Ma to być turowa strategia, która zawita na 3DS-ie w przyszłym roku. Jest spore prawdopodobieństwo, że będzie to udana produkcja. Dlaczego? Odpowiadają za nią twórcy dwóch znakomitych gier – Advance Wars oraz Fire Emblam.

Code Name: STEAM gracz będzie miał okazję toczyć bitwy w steampunkowym świecie. Ale co interesujące, znajdzie się tam też sporo nawiązań do amerykańskich komiksów z lat 60. Zapowiada się więc całkiem intrygująco.

Na chwilę obecną dysponujemy jednak tylko kilkoma screenami. Miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych tygodni, twórcy wyjawią nieco więcej na temat samej produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się