Nadciąga darmowy weekend z PlayStation Plus

Jeśli nie macie z kim spędzić Walentynek w ten weekend, szykuje się pewna alternatywa.

Sony podało właśnie, że wszyscy posiadacze PlayStation 4 będą mogli skorzystać z darmowego grania online, które do tej pory było zarezerwowane dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Akcja rozpocznie się w najbliższy piątek 13. lutego od godziny siódmej rano i potrwa do poniedziałku 16. lutego. Nie potrzebna będzie żadna rejestracja by wziąć udział w sieciowej zabawie w takie gry jak Destiny, Far Cry 4, Grand Theft Auto V czy FIFA 15. Bezpłatna sieciowa rozgrywka dla wielu graczy pozwoli też członkom PS Plus wypróbować funkcję Share Play. Gracze będą mogli przekazać swój kontroler znajomemu, aby ten pomógł im pokonać wyzwanie, albo zaprosić znajomego do swojej sesji dla wielu osób, nawet jeśli nie posiada on własnej kopii gry.

Do dziś w usłudze PlayStation Plus zarejestrowanych jest prawie 11 milionów graczy. Dla przypomnienia dodamy, że abonament PS Plus oferuje nie tylko dostęp do gier sieciowych, czy zniżek w PlayStation Network, ale także po dwie dla każdej z trzech konsol Sony darmowych gier w miesiącu. Można z nich korzystać tak długo, jak opłaca się abonament. Jego miesięczny koszt to 27 złotych, za trzy miesiąca należy zapłacić 59 złotych, a rocznie jest to wydatek 195 złotych.

Sprawdźcie tutaj nasz dział dotyczący PlayStation Plus. Znajdziecie w nim nowości w ofercie Sony oraz sporo innych ciekawostek.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

25 Shares
Share25
+1
Tweet