Nadchodzące gry z serii Halo i Gears of War również na PC?

Bardzo możliwy scenariusz.

Pamiętacie, jak ostatnio pisaliśmy o darmowym edytorze map do Halo 5: Guardians, który oficjalnie został zapowiedziany na PC? Oznacza to, że będziemy mogli stworzyć na komputerze mapę do Halo 5, a następnie przesiąść się na konsolę, by na niej powalczyć.


Posiadacze blaszaków zapewne chcieliby o wiele więcej i kto wie, czy ich marzenia w przyszłości się nie spełnią. Jak twierdzi serwis Kotaku, wszystkie nowe gry z serii Halo oraz Gears of War mają powstawać zarówno na Xboksa Ona oraz właśnie PC. Portal powołuje się na informacje, które zdobył od pewnego dewelopera.

Oczywiście powinniśmy traktować te doniesienia z pewnym dystansem, choć patrząc na strategię firmy Microsoft, która stara się jak najbardziej powiązać swoją konsolę z systemem Windows 10, nie można wykluczyć takiego scenariusza.

To już druga gorąca informacja od Kotaku, którą dostajemy na przestrzeni ostatnich kilkunastu godzin. Wcześniej serwis donosił o dwóch zupełnie nowych wersjach konsoli Xbox One. Zainteresowani? Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym wczorajszym newsie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

22 Shares
Share22
+1
Tweet