Na Xbox One zagrasz w Dragon Age: Inkwizycja pięć dni przed premierą

Electronic Arts proponuje również 10 procent zniżki dla wybrańców.

Nietrudno się domyślić, że owymi szczęśliwcami są posiadacze abonamentów EA Access, czyli usługi, z której mogą korzystać jedynie posiadacze nowej generacji od Microsoftu. Elektronicy próbują nową promocją zdobyć po prostu kolejnych subskrybentów.


Jeśli ktoś posiada lub wykupi dostęp do EA Access, zagra w Dragon Age: Inkwizycja jeszcze przed premierą. Co prawda dostaniemy dostęp do pełnej wersji gry, lecz ograniczony czasowo do sześciu godzin (czyli taki rodzaj wersji demo).

Wszystkie postępy, poczynione podczas rozgrywki, będziemy mogli jednak zapisać, a następnie przenieść stany gier do wydania, które kupimy na premierę. Electronic Arts informuje, że osoby należące do EA Access kupią Inkwizycję w Xbox One Game Store z 10-procentową zniżką.

Wersja demo Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje 13 listopada w Stanach Zjednoczonych, czyli pięć dni przed zaplanowaną na tamtejszym rynku premierą tytułu. Przypominamy, że europejski debiut gry został wyznaczony na 20 listopada, więc do nas demo powinno zawitać 15 listopada.

Nie możecie się doczekać? Zerknijcie na świeżutkie screeny, które dzisiaj z rana publikowaliśmy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet