Konsola PS5 z dwoma padami dualsense i wariantem digital

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Tak Sony chce złapać nowych klientów na PS5 [WIDEO]

Od premiery PS5 minęło już trochę czasu. PlayStation nie zamierza zwalniać tempa sprzedaży. W związku z tym firma przygotowała świetny film prezentujący możliwości konsoli.

PS5 nieustannie pchnie się w rankingach sprzedażowych w górę. Choć sytuacja pandemiczna na świecie pozytywnie wpłynęła na sprzedaż, to o dziwo w marcu najczęściej kupowaną konsolą w USA było Nintendo Switch.

Właściciel franczyzy Mario jest znany w ostatnim czasie ze wrzucania do sieci regularnie filmów przypominających o świetnej funkcjonalności ich hybrydowej konsoli. Najwidoczniej Sony podpatrzyło pomysł rywala, dlatego firma przygotowała własny materiał. Wideo prezentuje się świetnie i przybliży każdemu największe zalety konsoli niebieskich. Obejrzyjcie sami:

Godnym pochwały jest na pewno pomysłowość pracowników PlayStation, którzy przygotowywali powyższą reklamę. Film prezentuje w naprawdę przejrzysty sposób silne strony konsoli, dlatego osoby nieobeznane w technologiach nie powinny mieć problemów ze zrozumieniem.

Twórcy chcą nas przekonać szczególnie wykorzystaniem technologii ray tracingu, ogromną rozdzielczością 4k i wsparciem nawet 120 FPSów. Dziwi mnie jednak fakt, że nie wspomniano ani słowa o świetnych możliwościach pada DualSense. Czyżbyśmy mieli otrzymać w najbliższym czasie następne wideo właśnie o możliwościach kontrolera?

Bez wątpienia Sony chce dalej podtrzymywać świetne wyniki sprzedażowe PS5. Im więcej konsol będzie sprzedanych w okresie bliskim premiery sprzętu, tym więcej potencjalnych klientów zakupi gry z obecnej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się