Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Mortal Kombat za darmo. Najlepsza wersja z pakietem nowej zawartości

Klasyczny Mortal Kombat opracowany w środowisku MUGEN doczekał się kolejnej aktualizacji. Teraz walki stoczymy na jeszcze większej liczbie aren.

Kto lubi dwuwymiarowe bijatyki i tęskni za dawnymi odsłonami Mortal Kombat, powinien zaopatrzyć się w darmową wersję gry Mortal Kombat Project Ultimate. To najlepsza wersja nawalanki w tym uniwersum, jaka została stworzona w środowisku MUGEN (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D). Dlaczego wspominamy o tym akurat teraz? Ano dlatego, że gierka dorobiła się nowej aktualizacji. Jest na bogato.

Mortal Kombat za darmo – MUGEN – aktualizacja

Nowy pakiet zawartości dodaje dwadzieścia etapów, na których toczy się krwawa walka. Niektóre z aren są alternatywnymi wersjami istniejących map. Mamy np. nową wersję „Pit” zarówno z Mortal Kombat 1, jak i Mortal Kombat 2. Możemy na nich wykonywać dedykowane Fatality.

Przypominamy, że Mortal Kombat Project Ultimate w pierwszej wersji zadebiutował w listopadzie 2019 roku. Na starcie dostaliśmy blisko 100 zawodników i ponad 570 aren walki. Od tego czasu gra bardzo się rozrosła i naprawdę ciężko zliczyć, ile już map i fighterów zawiera.

Kto chce pobrać grę i wszystkie poprzednie paczki zawartości, znajdzie je na tej stronie. Najnowszy update jest natomiast dostępny w tym miejscu. Poniżej możecie zerknąć na dodane lokacje:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się