Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mortal Kombat za darmo do pobrania. Teraz z fabułą

W sieci wylądował patch 5 do darmowego Mortal Kombat stworzonego w środowisku M.U.G.E.N. Gra została wzbogacona o tło fabularne, opisy postaci oraz poprawki w samej rozgrywce.

Mortal Kombat Project Season 2 Final to przydługa nazwa jednej z najlepszych darmowych wersji kultowej bijatyki, która została stworzona w środowisku M.U.G.E.N, czyli w programie na licencji freeware do tworzenia własnych gier 2D. W sieci wylądowała świeża aktualizacja tytułu, zatem pora spojrzeć na filmik z nowościami, pobierać łatkę i zatopić się w krwawej walce.

Darmowy Mortal Kombat – update 5

Piąta aktualizacja Mortal Kombat Project Season 2 Final dodaje do gry tło fabularne, czyli intro rodem z Mortal Kombat 3 lub Mortal Kombat Trilogy, gdzie za pomocą grafik przedstawiono, o co tak naprawdę się bijemy. To jednak nie koniec, ponieważ każda z postaci otrzymała własny opis.

Patch 5 wprowadza również poprawki w rozgrywce. Na przykład, sztuczna inteligencja nie będzie tak szybko reagowała na nasze skoki z kopniakiem lub piąchą, a ty nie będziesz stawać twarzą w twarz ze swoim sobowtórem w trybie arcade, kiedy grasz jako boss lub sub-boss (z wyjątkiem Shao Kahna).

Po aktualizacji Johnny Cage otrzyma również nową paletę barw – postać wygląda teraz bardziej realistycznie, jeśli chodzi o odcień skóry. Co jeszcze? Wszystkie nowości na poniższym wideo.

Opisywany w tej wiadomości Mortal Kombat jest całkowicie za darmo i stanowi jedną z najlepszych wersji, jakie stworzono w środowisku M.U.G.E.N. Finalna edycja pojawiła ponad rok temu i zawiera dodatkowe usprawnienia rozgrywki, takie jak bardziej zrównoważone reakcje bossów oraz szybkość i lepsze kolizje. Usprawniono również przejście między piętrami na mapach ( kamera porusza się płynniej), dodano nowe areny, postawy i zwycięskie pozy dla ninja i cyborgów, ulepszoną grafikę krwi dla wszystkich postaci, nowe paski energii, które są teraz w HiRes, czy zdolność wykonywania fatality na Shao Kahnie i animowanego Dana Fordena.

Tutaj pobierzesz Mortal Kombat z najnowszym patchem

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się