Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mortal Kombat – darmowa gra dostała 2 nowe pakiety zawartości

Mortal Kombat Project Ultimate to darmowa gra, która powinna trafić na dyski twarde każdego fana klasycznych części krwawej bijatyki. Teraz jest ona jeszcze większa.

Gui Santos prezentuje dwa nowe dodatki do darmowego Mortal Kombat Project Ultimate. Dzięki nim, do gry trafia 39 kolejnych aren, na których toczymy pojedynki. Omawiana gra, to najlepsza wersja bijatyki w uniwersum MK, jaka została stworzona w środowisku MUGEN (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D).

Mortal Kombat za darmo – MUGEN – update #6 i #7

Dwa nowe pakiety zawartości wprowadzają kilkadziesiąt plansz, których prezentacje możecie zobaczyć na poniższych filmikach. Jeśli jeszcze nie macie podstawowej wersji gry, pobierzecie ją z tego miejsca, a STAGE PACK #6 oraz STAGE PACK #7 znajdziecie odpowiednio tutaj oraz tutaj.

Przypominamy, że Mortal Kombat Project Ultimate w pierwszej wersji zadebiutował w listopadzie 2019 roku. Na starcie dostaliśmy blisko 100 zawodników i ponad 570 aren walki. Gra doczekała się już 7 rozszerzeń.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się