Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mortal Kombat Anthology Remake do pobrania za darmo

Choć pogłoski o powrocie klasycznych wersji poszczególnych odsłon serii Mortal Kombat słyszy się już od paru lat, na razie jedynym, czym mogą zadowolić się fani klasyki, są fanowskie produkcje stworzone przy pomocy programu M.U.G.E.N. Oto kolejna z nich.

Mortal Kombat Anthology Remake to odświeżona wersja Mortal Kombat Project, która – tak samo jak opisywana przez nas na początku grudnia 2019 MK Project Ultimate – bazuje na darmowym środowisku M.U.G.E.N.

W porównaniu z klasycznym Mortal Kombat Project, Anthology Remake oferuje to samo (grafikę 2D, niespotykany nigdzie indziej oldschoolowy klimat, legendarnych wojowników), dając przy tym jeszcze więcej: ponad 100 zawodników i wiele finisherów i plansz. Twórcy dopilnowali, by w ich remake’u znalazły się postacie, którymi można było walczyć w klasycznych odsłonach serii, a które zniknęły z nanowszych części MK.

M.U.G.E.N to darmowy software umożliwiający tworzenie autorskich bijatyk 2D. To dzięki niemu – i pracowitości fanów – możemy grać w ulepszone wersje legendarnych bijatyk za darmo. Anthology Remake nie jest – tak jak zresztą Mortal Kombat Project Ultimate – żadną nielegalną wersją MK, tylko fanowską produkcją, której stworzenie i rozpowszechnianie nie jest łamaniem prawa.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda remake, obejrzyjcie poniższy trailer.

Anthology Remake waży 1.16 GB. Całość możecie pobrać, klikając w ten link.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się