Darmowy Mortal Kombat Project Ultimate. Teraz 95 zawodników i 570 plansz

Darmowy Mortal Kombat Project Ultimate. Teraz 95 zawodników i 570 plansz
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Fani retro bijatyk mogą już sięgnąć po zaktualizowaną wersję Mortal Kombat Project Ultimate. Za darmo, oczywiście.

W sieci pojawiła się nowa wersja darmowej gry Mortal Kombat Project. Od razu zaznaczamy, że tytuł można pobrać za free zupełnie legalnie, ponieważ powstał on w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D). Nie znaczy to, że dostajemy jakieś fanowskie badziewie, ponieważ wiele z takich projektów prezentuje kapitalny poziom i niewątpliwie jest tak również w przypadku Mortal Kombat Project.

Mortal Kombat Project Ultimate – update

Co w zaktualizowanej wersji? Mortal Kombat Project Ultimate Update Version 2019 zawiera ponad 95 zawodników i ponad 570 plansz, na których toczymy krwawe pojedynki.

Autor gry zaznacza, że aktualizacja zawiera poprawki i ulepszenia dla wszystkich wojowników, a także bardziej czytelny ekran wyboru postaci. Niektóre z klasycznych aren doczekały się ponadto alternatywnych wersji.

Poniżej zobaczycie prezentację aktualizacji, a kto chce pobrać grę, która już posiada ją na pokładzie, plik znajdzie w tym miejscu. Kogo interesuje dodatkowa paczka z nowymi arenami, pobierze ją tutaj.


Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie