Darmowy Mortal Kombat Project Ultimate. Teraz 95 zawodników i 570 plansz

Darmowy Mortal Kombat Project Ultimate. Teraz 95 zawodników i 570 plansz
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Fani retro bijatyk mogą już sięgnąć po zaktualizowaną wersję Mortal Kombat Project Ultimate. Za darmo, oczywiście.

W sieci pojawiła się nowa wersja darmowej gry Mortal Kombat Project. Od razu zaznaczamy, że tytuł można pobrać za free zupełnie legalnie, ponieważ powstał on w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D). Nie znaczy to, że dostajemy jakieś fanowskie badziewie, ponieważ wiele z takich projektów prezentuje kapitalny poziom i niewątpliwie jest tak również w przypadku Mortal Kombat Project.

Mortal Kombat Project Ultimate – update

Co w zaktualizowanej wersji? Mortal Kombat Project Ultimate Update Version 2019 zawiera ponad 95 zawodników i ponad 570 plansz, na których toczymy krwawe pojedynki.

Autor gry zaznacza, że aktualizacja zawiera poprawki i ulepszenia dla wszystkich wojowników, a także bardziej czytelny ekran wyboru postaci. Niektóre z klasycznych aren doczekały się ponadto alternatywnych wersji.

Poniżej zobaczycie prezentację aktualizacji, a kto chce pobrać grę, która już posiada ją na pokładzie, plik znajdzie w tym miejscu. Kogo interesuje dodatkowa paczka z nowymi arenami, pobierze ją tutaj.


Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie