Mortal Kombat 11 – przeciek pokazuje ostatnią nieujawnioną oficjalnie postać

Choć do premiery Mortal Kombat 11 pozostało kilka dni, jeden z internautów dorwał się już do wersji bijatyki na PlayStation 4 i opublikował ciekawe zdjęcia.

Użytkownik forum Reddit pochwalił się zdjęciem pudełkowej wersji Mortal Kombat 11 na PS4, a na Imgur wrzucił jeszcze ciekawsze fotki z ekranem wyboru postaci. Skupił się oczywiście na tym, czego jeszcze oficjalnie nie wiemy, lecz o czym mówiły wcześniejsze przecieki. Oto ostatnia postać, która dołączy do składu fighter’ów w MK 11.

Mortal Kombat 11 – Frost powraca

Opublikowane w sieci materiały pokazują Frost, co zgadza się z tym, co przedstawialiśmy na początku kwietnia. Wówczas do sieci przeciekła lista trofeów, która ujawniła zawodników: Kollector, Kitana i właśnie Frost. Dwie pierwsze ze wspomnianych postaci zostały oficjalnie potwierdzone przez NetherRealm Studios, natomiast o Frost deweloperzy nie wspominają słowem. Jak widać, kwestią czasu jest oficjalny zwiastun dla tej upartej i zadziornej wychowanki Sub-Zero.

Frost to postać powracająca do serii. Widzieliśmy ją w Mortal Kombat (2011) oraz Mortal Kombat X, choć była postacią niegrywalną. Mogliśmy nią powalczyć jednak w Mortal Kombat: Armageddon z 2006 roku.

Data premiery Mortal Kombat 11 została wyznaczona na 23 kwietnia 2019 roku. Pobawimy się na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: