Mortal Kombat 11 – powracający fighterzy. Ujawniono kolejnych zawodników

NetherRealm Studios ujawnia, kto jeszcze zaliczy wielki come back w Mortal Kombat 11. Jesteście zadowoleni, że ponownie spotkacie…

Kabal oraz D’Vorah to kolejne postaci, które wcześniej pojawiły się w serii Mortal Kombat i w jedenastej odsłonie zobaczymy je ponownie. Kabal to stara szkoła – zawodnik zrobił swoje pierwsze fatality w Mortal Kombat 3 w 1995 roku. D’Vorah możemy określić natomiast jako młody narybek (czy raczej młodego owada) – pojawiła się ona pierwszy raz dopiero w Mortal Kombat X i jak widać, na tyle przypadła graczom do gustu, że od razu dano jej drugą szansę.

Mortal Kombat 11 – Kabal oraz D’Vorah powracają

W jakim stylu powrócą wspomniani fighterzy? Poniżej znajdziecie nieco rozgrywki z ich udziałem.
Mortal Kombat 11 – beta na PS4 i Xbox One

Na oficjalnej stronie Mortal Kombat Games Support, w dziale FAQ, potwierdzono, że zamknięta przedpremierowa beta przeznaczona będzie wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4PlayStation 4 ProXbox One oraz Xbox One X. O wersjach Slim nie wspomniano, lecz uważamy to za oczywiste.

Oznacza to, że właściciele Nintendo Switch oraz PC muszą obejść się smakiem i nie będą mieli możliwości sprawdzenia, jak tytuł wygląda przed swoim debiutem. Jest to niepokojąca wiadomość szczególnie dla osób, które będą chciały kupić Mortal Kombat 11 w wersji na PC. Jak wiemy, z optymalizacją poprzedniej części było bardzo krucho w dniu premiery i dopiero wersja XL uratowała sprawę.

NetherRealm Studios obiecuje jednak, że port Mortal Kombat 11 na PC będzie wyśmienity i zadba o niego polskie studio z wielkim doświadczeniem.

Data premiery wersji beta Mortal Kombat 11 nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy jedynie, że pełna wersja zadebiutuje 23 kwietnia na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.