Mortal Kombat 11 – okładka gry ujawniona, wkrótce gameplay, nowi fighterzy, fabuła i więcej

Jeśli czekacie z utęsknieniem na kolejne wieści dotyczące Mortal Kombat 11, dzisiaj możecie spojrzeć na okładkę gry. Za niecały tydzień czeka nas z kolei duży pokaz nowości.

Ed Boon wrzucił na Twittera okładkę gry Mortal Kombat 11 (wcześniej grafika krążyła po sieci nieoficjalnie), która jest przedsmakiem przed wielką ucztą, która czeka fanów wyrywania kręgosłupów już 17 stycznia, czyli w następny czwartek.

Jeśli jesteście ciekawi, jakiego rodzaju atrakcji można się spodziewać w przyszłym tygodniu, oficjalny profil Mortal Kombat w serwisie Twitter nakreśla pokrótce, co zostanie pokazane. Na pierwszy rzut oczywiście nowy gameplay. Dojdzie do tego przedstawienie fabuły i co najważniejsze, zobaczymy niektórych wojowników. Wiadomo, że w Mortal Kombat 11 pojawią się nowi fighterzy i liczymy na to, już wkrótce poznamy niektóre twarze z bliska.

Mortal Kombat 11 – grafika – okładka gry

Mortal Kombat 11 – grafika na okładkę

Mortal Kombat 11 – data premiery i zwiastun

Premiera Mortal Kombat 11 została ustalona na 23 kwietnia 2019 roku. Powalczymy na komputerach PCoraz konsolach PlayStation 4Xbox One oraz Switch.

Deweloperzy szykują rozbudowany system modyfikacji postaci, nowy silnik graficzny, tryb cinematic story mode oraz nowych, jak i powracających bohaterów.

Tak tytuł przedstawiono na karcie gry w serwisie Steam: Kultowa seria Mortal Kombat powraca w najnowszej odsłonie lepsza niż kiedykolwiek. Rozbudowane na niespotykaną wcześniej skalę możliwości modyfikacji postaci pozwolą ci na szczegółową personalizację zawodników, czyniąc każdego z nich wyjątkowym. Nowy silnik graficzny, wyświetlający sceny, które rozsadzają mózg i przy których oczy wypadają z orbit, przybliży cię do walki tak blisko, że będziesz w stanie ją poczuć. Bazując na nowych oraz powracających klasycznych postaciach, seria Mortal Kombat oferuje najlepszy w swojej klasie, bogaty w cutscenki tryb fabularny oparty o trwającą ponad 25 lat epicką sagę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.