Mortal Kombat 11 – fan poprawia dewelopera. Więcej fps-ów w grze

W sieci pojawił się mod do Mortal Kombat 11, który kończy z ograniczeniem płynności podczas fatality czy scenek przerywnikowych. Dodatkowo otrzymujemy wsparcie dla monitorów 21:9 i TAA ghosting.

Moder Endri Lauson przedstawia coś, co powinno przypaść do gustu pecetowcom grającym w Mortal Kombat 11. Jego programik usuwa blokadę płynności, która oryginalnie jest ustawiona na poziomie 30 klatek na sekundę w niektórych elementach bijatyki. Twórcy gry tylko w takiej płynności pozwalają nam oglądać Kryptę, fatality czy scenki przerwynikowe w kampanii fabularnej. Chcecie więcej fps-ów? Mod od Endriego Lausona ma być na to receptą. To jednak nie wszystko, co wprowadza jego program.

Opisywany mod dodaje również do Mortal Kombat 11 wsparcie dla monitorów 21:9, dzięki czemu znikają czarne pasy w menu oraz Krypcie na ekranach ultrapanoramicznych. Trzecią zaletą moda jest poprawa działania efektów postprocesowych TAA ghosting.

Za port MK 11 na PC odpowiada studio QLOC, które nie sprecyzowało, jak odnosi się do modowania bijatyki. Choć w sieci nie ma żadnych skarg od osób, które zainstalowały programik, nie wiadomo, czy deweloper nie zdecyduje się na bany dla graczy poprawiających płynność fatality.

Jeśli ktoś jednak nie pęka i chce pobrać moda, znajdzie go w tym miejscu. Wszystko, co musicie zrobić, aby go zainstalować, to rozpakowanie pliku i otworzenie FpsCapRemover_by_Endri_v1.001.exe, a następnie uruchomienie MK 11. Następnie możesz nacisnąć klawisz F11, aby usunąć blokadę płynności 30 klatek na sekundę i włączyć 60 klatek na sekundę i / lub F10, aby usunąć czarne paski boczne.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.