Mortal Kombat 11 – jak odblokować za darmo Frost, która kosztuje 22 zł?

Mortal Kombat 11 – jak odblokować za darmo Frost, która kosztuje 22 zł?
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Mortal Kombat 11 jest już ogrywane przez miłośników bijatyk, a ostatnią z ujawnionych przed premierą gry postaci jest Frost. Możemy ją kupić w ramach DLC za 22 zł, lub odblokować za darmo.

Frost jest grywalną postacią w Mortal Kombat 11, lecz próżno szukać jej wizerunku w menu wyboru postaci. Jedną z opcji na zmianę tego stanu rzeczy jest wydanie kasy na DLC, które kosztuje w przypadku wersji PC niecałe 22 zł. Co ciekawe, dodatek z Frost otrzymuje na Steam same negatywne opinie, a gracze są zdenerwowani, że coś, co można odblokować za darmo w grze, jest oferowane za niemałą przecież kasę. Zdarzają się osoby, które najpierw kupiły postać, a dopiero później dowiedziały się, że można ją dostać za free w bardzo prosty sposób. Stąd rozczarowanie. Jeśli chcecie uniknąć wydawania kasy i odblokować Frost, oto sposób.

Mortal Kombat 11 – jak odblokować Frost?

Nie liczcie na rozbudowany poradnik, ponieważ taki nie jest po prostu potrzebny. Aby odblokować Frost, należy ukończyć kampanię fabularną MK 11, lecz nie całą – wystarczy, że zaliczymy 4. rozdział. Jeśli tego dokonamy, wystarczy wrócić do menu głównego gry, a Frost będzie czekała jako kolejny zawodnik do wyboru. Będziemy mogli walczyć dziewczyną we wszystkich trybach gry.

Frost to postać powracająca do serii. Widzieliśmy ją w Mortal Kombat (2011) oraz Mortal Kombat X, choć była postacią niegrywalną. Mogliśmy nią powalczyć jednak w Mortal Kombat: Armageddon z 2006 roku.

Mortal Kombat 11 jest dostępne od 23 kwietnia 2019 roku na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie