Mody do Wiedźmina 3. Tryb FPP wygląda coraz lepiej

Jeden z polskich moderów wciąż ulepsza pierwszoosobową grę w Wiedźmina 3.

SkacikPL pracuje obecnie nad modyfikacją do Wiedźmina 3, która pozwoli przeżyć przygodę zaserwowaną nam przez studio CD Projekt RED z całkowicie innej perspektywy (powyższy screen nie pochodzi z omawianej modyfikacji). Programik wciąż jest poprawiany, lecz wkrótce powinien zostać udostępniony do pobrania. Moder wprowadził w nim ostatnio kilka ulepszeń, z czego najlepszą jest automatyczne wyjście z trybu FPP podczas walki, rozmów z napotkanymi osobami oraz jazdy konnej.


Jak możecie zobaczyć na poniższych filmikach, mod FPP do Wiedźmina 3 włączamy prostą komendą wpisywaną w konsoli poleceń. Świat oglądany z oczu Geralta prezentuje się naprawdę pięknie. Możemy wówczas strzelać z kuszy, lecz kiedy w pobliżu Białego Wilka pojawi się przeciwnik i zamierzamy podjąć z nim walkę, automatycznie przechodzimy do widoku zza pleców postaci, co jest naprawdę świetnym wyjściem i ułatwia toczenie pojedynków. Po zakończonej potyczce ponownie przechodzimy płynnie do trybu FPP. Podobny scenariusz odbywa się podczas wsiadania na konia czy prowadzenia dialogów.

Podoba się Wam mod FPP do Wiedźmina 3 w wykonaniu SkacikPL?

Wiedźmin 2 również nie został zapomniany przez fanów

Na oficjalnym forum CD Projekt RED Macin Momot ujawnił, że powstaje nowy mod do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Pracuje nad nim grupa osób związanych z forum:

  • Kalen – 3D Artist, Animator, Senior Environment Artist, Senior Level Designer, Character Artist
  • Rustine – Game Director, Senior Writer, Cinematic Designer
  • Patrol – 2D Artist
  • UncleArtr – Junior Writer, Junior Level Designer

Pożegnanie Białego Wilka to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Tworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój – czytamy na forum CD Projekt RED.

Jeśli chcecie zobaczyć screeny prezentujące Pożegnanie Białego Wilka, zapraszamy do naszej wczorajszej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

87 Shares
Share87
+1
Tweet