Mody do Wiedźmina 3 – ten pozwoli zmienić oświetlenie. Zobaczcie porównanie

Jeśli chcecie doświadczyć podczas rozgrywki podobnego oświetlenienia jak w scenkach przerywnikowych, wystarczy pobrać modyfikację.

Ostatnio pisaliśmy o ciekawym modzie, którego zadaniem będzie poprawienie efektów światła w Wiedźminie 3. Jeden z moderów zwrócił bowiem uwagę, że w scenkach przerywnikowych gry zastosowano bardziej zaawansowany system oświetlenia niż podczas samej rozgrywki. Mogliśmy nawet zobaczyć filmik prezentujący wstępne efekty pracy i trzeba przyznać, że rzeczywiście mod powinien wyjść grze na dobre. Na jego ukończenie trzeba jednak poczekać.


Tymczasem inny moder opublikował podobny programik, który również przenosi system oświetlenia z cut-scenek do gameplay’u. Nie jest może tak dopieszczony jak wcześniej opisywana modyfikacja, lecz może ktoś się na niego skusi. Twórca moda zaznacza, że programik jest kompatybilny z obecną wersją Wiedźmina 3 (1.05).

Poniżej możecie zobaczyć materiały (screeny i gameplay) porównujące Dziki Gon z modem oraz bez modyfikacji, a kto chce zainstalować programik, opis instalacji oraz pliki do pobrania znajdzie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share8
+11
Tweet