Jeszcze lepszy system oświetlenia w Wiedźminie 3? Moderzy już nad tym pracują

Już teraz Dziki Gon prezentuje się świetnie pod względem oświetlenia. Może być jeszcze lepiej? Zobaczcie wstępne efekty modyfikacji.

Jeden z moderów zwraca uwagę, że w scenkach przerywnikowych Wiedźmina 3 zastosowano bardziej zaawansowany system oświetlenia niż podczas samej gry. Idąc tym tropem postanowiono sprawić, byśmy doświadczyli również w gameplay’u pięknego oświetlenia widzianego podczas cut-scenek.


W sieci wylądował filmik, który pozwala zobaczyć efekty wczesnej wersji moda. Najpierw widzimy fragmencik z modem, a następnie tę samą scenę bez modyfikacji. Różnica rzeczywiście jest widoczna, choć nie zawsze na korzyść zmienionego systemu oświetlenia. Twórcy programiku zaznaczają jednak, że finalnie wszystko ma wyglądać jeszcze lepiej. Możemy również zerknąć na porównanie systemu oświetlenia w scenkach przerywnikowych z tym, który widzimy podczas rozgrywki.

Mod zmieniający oświetlenie nie został jeszcze ukończony, więc nie możemy go obecnie pobierać. Data premiery programiku zostanie ogłoszona wkrótce.

Jeśli interesują Was mody do Wiedźmina 3 i chcecie się nimi pobawić, zapraszamy do poprzednich newsów, w których prezentowaliśmy niektóre z nich.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet