Mody do GTA V. Strzelanie samochodami i agresywni przechodnie

Prezentujemy kolejne dwa mody do Grand Theft Auto V. Jeśli sądzicie, że w Los Santos jest za spokojnie, to coś dla Was.

Wczoraj pisaliśmy o modyfikacji grawitacyjnej oraz graniu poza serwerami Rockstar. Ten drugi temat powinien zainteresować osoby, które chcą używać modów w GTA Online i nie nabawić się przy tym bana konta. Jak pisaliśmy już nieraz, Rockstar nie toleruje modyfikacji w sieciowym trybie GTA V. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by pobawić się nimi w Story Mode.


Dzisiaj mamy dla Was mod do GTA V, który wprowadza do rozgrywki… pociski-samochody. Każda broń staje się wówczas prawdziwą armatą, prującą ciężarówkami i innymi mniejszymi pojazdami. Zamieszanie gwarantowane. Zainteresowani znajdą link do ściągnięcia Vehicle Cannon Mod w tym miejscu, a poniżej wrzucamy gampelay przedstawiający jego zastosowanie.

Drugim modem na dzisiaj jest programik, po którego zainstalowaniu przechodnie w Los Santos dostaną w swoje ręce broń palną, którą oczywiście użyją, jeśli tylko ktoś wejdzie im w drogę. Modyfikacja, nosząca nazwę Ped Riot/Chaos Mode, jest gotowa do pobrania z tego miejsca. Poniżej natomiast filmik z uzbrojonymi mieszkańcami Los Santos.

Mody do GTA V to dla Was fajna zabawa, czy omijacie je z daleka?

Mod z samochodami-pociskami

Mod rozdający broń przechodniom

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet