Mody do GTA V. Mistrz grawitacji i granie bez groźby bana od Rockstar

Nie możecie się obejść bez modyfikacji w sieciowym trybie Grand Theft Auto V? Jest sposób, by grać bezpiecznie i się nimi cieszyć. 

Fani GTA V poznali już podejście Rockstar do modów. Przypominamy, że ostatni patch zablokował możliwość korzystania z modyfikacji (gracze to obeszli), a wczoraj dowiedzieliśmy się, że producent postanowili znakować konta graczy, którzy sięgają po mody do najnowszej części GTA.

Twórcy modyfikacji pracują jednak w pocie czoła nad kolejnymi programikami, wprowadzającymi zamęt na ulicach Los Santos. Jednym z takich modów jest Gravity Gun 1.5, który możecie pobrać z tego miejsca. Działanie moda prezentujemy na gameplay’u poniżej. Jak sama nazwa wskazuje, po instalacji programu dostaniemy w swoje łapki potężną broń grawitacyjną!


Nadal pozostaje oczywiście problem bezpiecznego instalowania modów i używania ich w GTA Online. W sieci pojawiła się jednak eksperymentalna wersja modyfikacji pozwalającej zagrać na serwerach dedykowanych. Pomijamy wówczas oficjalne serwery od Rockstar i możemy wypróbować wszystkie mody, jakie tylko zechcemy. Jeśli zatem nie możecie żyć bez modów, może to być dla Was świetna alternatywa. Zainteresowani powinni pobrać FiveM Experimental Multiplayer Client. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że to dopiero wczesna wersja, więc nie jest w pełni funkcjonalna. Ciekawe też, jak zareaguje Rockstar na FiveM…

Gravity Gun 1.5

FiveM Experimental Multiplayer Client

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

28 Shares
Share28
+1
Tweet