Nowy patch do GTA V wyłącza mody. Jak to obejść?

Wczoraj pisaliśmy o najnowszej aktualizacji do Grand Theft Auto V, która wprowadziła sporo oczekiwanych zmian oraz jedną, która mogła niektórych graczy niemiło zaskoczyć.

Patch 350.1 do GTA V na PC jest już gotowy do pobrania, a listę zmian, jakie wprowadza, publikowaliśmy w tej wiadomości.


Najnowsza łatka niestety nie każdemu się spodoba, ponieważ oprócz likwidacji kilku poważnych błędów uniemożliwia korzystanie z modów do GTA V. Przypominamy, że od premiery tytułu na PC studio Rockstar niechętnie podchodziło do modyfikacji obawiając się, że zaburzą one balans rozgrywki w GTA Online.

Mody do GTA V na PC jednak rosną w siłę i wciąż pojawiają się kolejne wymyślne programiki, które pozwalają nawet przeprowadzić atak bombowy krukiem czy zobaczyć w Los Santos zombiaki. Wkrótce powinien pojawić się również mod, zamieniający GTA V w symulator policjanta.

Co jednak zrobić, kiedy po instalacji patcha 350.1 nie możesz korzystać z modów? Sposób jest bardzo prosty i bardzo szybki. Cała instrukcja na poniższym filmiku:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

96 Shares
Share96
+1
Tweet