Mody do GTA V. Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć pole widzenia?

Jeśli nie jesteście zadowoleni z suwaka FOV wbudowanego w grę, być może zainteresuje Was taka modyfikacja.

Wczoraj prezentowaliśmy działanie moda, który potrafi zrobić z naszego bohatera prawdziwego twardziela. Nieskończone zdrowie, amunicja czy strzelanie bez przeładowywania broni to tylko kilka możliwości, jakie oferuje wspomniana modyfikacja. Po szczegóły oraz link do pobrania odsyłamy do tego newsa.


Dzisiaj pora na kolejny mod do GTA V na PC. Tym razem to programik opracowany przez użytkownika DrDaxxy z forum serwisu Reddit. Po zainstalowaniu moda będziemy mogli jeszcze bardziej zwiększyć pole widzenia, które regulujemy suwakiem FOV. Modyfikacja działa z wersjami GTA V ściągniętymi ze Steam oraz Rockstar Warehouse.

Jest jednak jedno ograniczenie. Póki co, modyfikacja pozwala zwiększyć FOV poza granice wyznaczone przez twórców gry jedynie w trybie FPP. DrDaxxy pracuje teraz, by to samo było możliwe również wtedy, kiedy gramy z widokiem TPP.

Jeśli jesteście zainteresowani modem, instrukcję instalacji oraz link do pobrania znajdziecie tutaj. Pamiętajcie jednak, że Rockstar nie toleruje modów w GTA Online, więc lepiej ograniczyć się do sprawdzania programiku jedynie w kampanii dla pojedynczego gracza.

Mod w akcji – GTA V z wartością FOV ustawioną na 110

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

88 Shares
Share88
+1
Tweet