Modern Warfare III bez kontrowersyjnej skórki. Twórcy wyłączyli ją do czasu zmian

Modern Warfare III
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W Call of Duty: Modern Warfare III gracze znajdą masę skórek, w które przebrać mogą operatorów. Okazuje się, że jednak z nich jest mocno kontrowersyjna. Twórcy podjęli decyzję o zablokowaniu skina, który wyglądem przypomina żyjące drzewo lub Groota z uniwersum Marvela. Skąd taka decyzja?

Modern Warfare III i skórka Groota w trybie online

Nie tak dawno do gry Call of Duty: Modern Warfare III trafiła skórka o nazwie „Gaia”, która wyglądem przypomina drzewo. Według niektórych to po prostu Groot ze Strażników Galaktyki, ale ostatecznie na jedno wychodzi. Kariera tego skina w grze nie potrwała jednak zbyt długo. Właśnie pojawiła się informacja o decyzji twórców gry. Ci postanowili usunąć (przynajmniej tymczasowo) skórkę z gry. Nie będzie jej już można używać podczas rozgrywki multiplayer.

Skąd taka decyzja? Wynika ona głównie z problemów, jakie skórka wywoływała w czasie gry. Okazuje się, że postać jest nieprzystosowana do niektórych map i aż za dobrze się w nich kamufluje. To wynika z ciemnych kolorów, braku wyróżniających się elementów i tego, że przypomina drzewo. To samo w sobie jest już niezłą przykrywką, prawda? Zatem niestety, ale na razie nikt już nie będzie próbował ukryć się w krzakach. A przynajmniej nie udając drzewo. Sporo graczy odetchnęło z ulgą, bo nie był to najbardziej uwielbiany skin w grze.

Call of Duty: Modern Warfare III miało premierę 10 listopada 2023 roku. Gra ukazała się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie