Model jazdy w Need for Speed zadowalający? “To bardzo subiektywna sprawa”

Twórcy nadchodzącego NfS tłumaczą, że każdy gracz będzie mógł zdecydować, jak jego auto ma się zachowywać na ulicach Ventura Bay.

Zachowanie się auta na szosie to bardzo subiektywna sprawa – tutaj liczą się przede wszystkim osobiste preferencje. Słuchaliśmy opinii członków społeczności na temat tego, w których częściach NFS podobała im się mechanika jazdy, a w których nie. Staraliśmy się brać je pod uwagę – przyznaje na oficjalnej stronie gry Andy Manches, projektant w studiu GHOST.


Deweloper tłumaczy, że ciężko opracować taki model jazdy, by wszyscy byli zadowoleni, dlatego postanowiono oddać sprawy w nasze ręce. – Możecie regulować zachowanie się auta na trasie zgodnie z waszymi preferencjami – zaznacza Andy Manches.

W jaki sposób mamy to robić? Za pomocą specjalnego suwaka. Na jednym jego krańcu mamy drift, na drugim przyczepność. Deweloper zaznacza, że najlepszym sposobem na dostosowanie stylu prowadzenia jest jednak zagłębienie się w opcje tuningu, które pozwolą na szczegółowe ustawienia każdego z elementów, wpływających na zachowanie się samochodu. Możliwości jest naprawdę sporo i jeśli chcecie je poznać, tutaj wszystko dokładnie opisano.

Zachęcamy również do obejrzenia pierwszej próby recenzji Need for Speed w wersji na konsolę PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

41 Shares
Share41
+1
Tweet