Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Nowy mod do Resident Evil 3 Remake zmienia Nemezisa w Shreka [WIDEO]

Zarówno RE2, jak i RE3 doczekały się remake’ów, które są udane i cieszą się sporym zainteresowaniem modderów. A ci mają dość duże poczucie humoru. Jedna z ostatnich modyfikacji pozwala zastąpić straszliwego Nemezisa w reprodukcji RE3 Shrekiem.

Tego zielonego ogra kojarzy chyba każdy – i jakoś nikomu nie przyszłoby do głowy, że może pojawić się w horrorze, bo do straszenia się raczej nie nadaje. Ale jeśli znudził się wam – lub nie przypadł do gustu – wygląd Nemezisa z remake’a, zawsze można wypróbować coś nowego. Potrzebne pliki pobierzecie ze strony NexusMods.

Jeśli jesteście ciekawi, jak to wszystko wygląda, zerknijcie na poniższe wideo. Trzeba przyznać, że ucieczka poważnej i statecznej bohaterki RE3 przed zielonym ogrem z filmu animowanego to całkiem zabawny widok.

Resident Evil 3 Remake zadebiutowało 3 kwietnia 2020, trafiając na platformy PC, PS4 i Xbox One. Tytuł zdobył uznanie wśród fanów, choć na pewno nie był aż tak spektakularnym sukcesem jak remake poprzedniczki. Jeśli nie graliście jeszcze w reprodukcję trójki i zastanawiacie się, czy warto ją nabyć, pewną wskazówką może być nasza recenzja. Gra otrzymała u nas mocne 4/5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się