Jesteś czarodziejem, Geralt. Mod do Wiedźmina 3 dodaje pelerynę-niewidkę

Mod do Wiedźmina 3 dodaje funkcjonalną pelerynę-niewidkę
Newsy PC

Nowy mod do Wiedźmina 3 umożliwia połączenie uniwersum Geralta ze… światem Harry’ego Pottera. Pojawiła się tu peleryna-niewidka.

Dzięki temu będziecie mogli uniknąć niepotrzebnej walki, uciec z niebezpiecznej sytuacji, czy nawet wymknąć się chyłkiem z komnaty dziewki. Właściwie macie pełną dowolność korzystania z akcesorium; jest w pełni funkcjonalne, a co za tym idzie – naprawdę ciekawe. Mod spotkał się też ze świetnym przyjęciem; nowego bohatera w pelerynie użytkownicy ochrzcili już Gerry Potter i uznali, że akcesorium jest naprawdę przydatne.

Wspomniany mod do Wiedźmina 3 stworzył użytkownik o nicku milckywayy i zaprezentował na portalu NexusMods, skąd możecie go pobrać. Po zainstalowaniu, już w samej grze, pelerynę-niewidkę będzie można kupić w domu Hattoriego, u ofirskiego kupca oraz u Lazare’a Lafargue’a, mistrza kowalskiego. Jak widać, mod współpracuje również z dodatkami do gry – posiadacze pełnej edycji nie muszą się zatem martwić o działanie peleryny.

To prawdziwy fenomen, że po tylu latach od premiery Wiedźmina 3 społeczność skupiona wokół gry nadal tworzy kolejne mody. Dzisiejszy jest o tyle interesujący, że dodaje do rozgrywki element pochodzący z zupełnie innego uniwersum. Pójdźmy o krok dalej i sprawmy, by Geralt z Płotki przerzucił się choćby na miotłę – a w miejsce Gwinta wybrał szachy czarodziejów; choć to już chyba zupełnie inna magiczna opowieść.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie