Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mod do Wiedźmina 3 wyposaża bohaterów w gigantyczną łyżkę?

Dzięki nowej modyfikacji na NexusMods postacie w Wiedźminie 3 otrzymują dużą łyżkę. Tak przynajmniej twierdzi użytkownik forum, który zamieścił tam swoje pliki.

Użytkownik NexusMods o pseudonimie Flun007 uważa, że stworzył modyfikację, która wyposaża bohaterów Wiedźmina 3 w wielką łyżkę. Dzieło ujrzało światło dzienne dzięki serwisowi PCGamesN, który poinformował o jego istnieniu swoich czytelników.

Mod jest dostępny tutaj. Do niewielkiego pliku twórca dodał krótki opis: „komicznie wielka łyżka; czego się spodziewaliście?” oraz wskazówkę, że przedmiotu nie dostaniemy za darmo – trzeba go po zainstalowaniu moda zakupić u handlarza w Białym Sadzie.

Pobieracie więc na własną odpowiedzialność – poza wspomnianym wyżej opisem, dziwnym filmikiem z czarnoskórymi mężczyznami trzymającymi podobną łyżkę i dwoma screenami na stronie moda na NexusMods nie ma nic, co by ujawniało praktyczne zastosowanie przedmiotu w grze (zresztą część graczy twierdzi, że modyfikacja w ogóle nie działa – natomiast inni chwalą autora za kreatywność).

To oczywiście nie pierwszy dziwny mod, jaki został stworzony dla ostatniej produkcji CD Projekt RED – niedawno pisaliśmy chociażby o innym ulepszeniu, które dodaje do gry 10 rodzajów broni palnej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się