Mirror’s Edge Catalyst – która wersja gry jest najlepsza?

0 komentarzy

Serwis Gamingbolt porównuje trzy wersje nadchodzącej produkcji od EA.

Redaktorzy Gamingbolt postanowili pochylić się nad Mirror’s Edge Catalyst w wersji na PC, PS4 oraz XOne. Mowa oczywiście o becie, więc trzeba mieć na uwadze, że ostatecznie produkcja może wypaść nieco lepiej. Przejdźmy jednak do wniosków od Gamingbolt.

Otóż wersja na konsolach działa w 60 klatkah na sekundę w zasadzie przez większość czasu. To bardzo dobry znak, ponieważ skoro teraz w wersji beta udaje się osiągnąć taki wynik, finalne Mirror’s Edge Catalyst nie powinno zawieść. Gra działa na znany silniku graficznym Frostbite od EA, który napędzał między innymi Star Wars: Battlefront. Ma to swoje wady jak i zalety. Na plus należy zaliczyć to, że gra wygląda bardzo dobrze, ale niestety jakość kosztuje, zatem tak samo jak w przypadku najnowszego Battlefronta, Mirror’s Edge Catalyst na konsolach nie działa w rozdzielczości natywnej 1920x1080p. Na PlayStation 4 grę zobaczymy w 900p, a na Xboksie One w 720p.

Redaktorzy Gamingbolt odpalili grę na komputerze z następującą specyfikacją: karta graficzna Nvidia GeForce GTX 970, procesor Intel i7 3770 i pamięć 16 GB. To dało płynną zabawę z kilkoma sporadycznymi spowolnieniami. Gamingbolt zaznacza, że po becie widać, iż gra jest dobrze zoptymalizowana.

Poniżej możecie zobaczyć zapis wideo z testów.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się