Zapiszcie się do darmowej bety Midnight Ghost Hunt. Polowanie na duchy w nowym wydaniu

Midnight Ghost Hunt - łowcy duchów w rzędzie
PC

Midnight Ghost Hunt to kolejna wariacja horrorów co-op, ale z własnym pomysłem na siebie. Możemy się już zapisywać do kolejnej tury testów.

Choć początkowo tak się nie wydaje – tym razem dostaniemy coś nowego w dość skostniałym gatunku.

Midnight Ghost Hunt w becie

Nowa gra od Vaulted Sky Games błędnie jawi się jako „kolejny horror w kooperacji”. Głównie dlatego, że tytuł ten ma zupełnie odmienny, ale niemniej ciekawy pomysł na siebie. Już teraz każdy chętny może wyrazić chęć udziału w testach beta.

Do kolejnej tury testów zapisać się możemy na stronie produktu na Steam. Twórcy ogłaszają, że zagramy od 28 do 30 stycznia. Ten właśnie weekend może okazać się ostatnim, w którego trakcie możemy sprawdzić ciekawie zapowiadający się tytuł. Wszystko dlatego, że twórcy w kolejnych miesiącach chcą skupić się na grze, która w early access zadebiutować ma już w drugiej połowie tego roku.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o zapowiedzianej w 2019 roku produkcji – śpieszymy z przypomnieniem. Tytuł pozwoli nam wcielić się albo w drużynę czterech łowców duchów, albo tyleż samo duchów. Zadaniem pierwszych będzie wytropienie i schwytanie tych drugich niczym w Ghostbusters. Jednak wraz z wybiciem północy – duchy stają się potężniejsze i same zaczynają łowy. Gra utrzymana jest raczej w humorystycznym tonie, ale i tak jestem pewien, że co się nakrzyczę, to moje…

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia