Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Microsoft szykuje spore zapowiedzi. Phil Spencer zdradza plany na przyszłość

Phil Spencer zdradził, że Microsoft szykuje się do ekscytujących zapowiedzi w nadchodzących latach. Xbox wkrótce powinien nas bardzo zaskoczyć.

Nowa generacja konsol to jak zawsze moment, aby złożyć graczom masę obietnic. Najwięksi wydawcy szykują się do wdrożenia długoterminowych planów i nie imają się mówić o tym głośno.

Phil Spencer niedawno wypowiedział się na temat skutków przejęcia Bethesdy przez Microsoft, a teraz zdradził plany firmy na niedaleką i znacznie bardziej odległą przyszłosć.

Co nadejdzie w przeciągu przyszłego roku? Lubię myśleć o tym jak o Horizon Zero. Potem myślę o Horizon Two, który miałby miejsce za rok lub dwa. W pewnym sensie wiemy, jakie są to rzeczy i jak wygląda plan działania.

Są rzeczy, którymi jestem bardzo podekscytowany i o których być może porozmawiamy za rok lub dwa lata. O tym, jakie są projekty (przygotowywane – przyp. red. ) w ramach Horizon Two, które nadejdą w przeciągu trzech do dziesięciu lat i które podekscytują ludzi tak, jak teraz robią to Game Pass i xCloud.

Na horyzoncie widać kilka fajnych rzeczy. To po prostu niesamowicie ekscytujący czas dla zespołów.

– powiedział Phil Spencer w podcaście

Oznacza to, że najbliższe dwa lata mogą nas bardzo mocno zaskoczyć. Microsoft prawdopodobnie szykuje prawdziwą bombę i ciężko nawet wysnuć jakąkolwiek teorię odnośnie tego, co planuje gigant z Redmond.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%