Nowa kolekcja ubrań Microsoftu to powrót do pięknych lat 90. Teraz każdy może ubrać się w Windowsa

Microsoft Hardwear to fenomenalna kolekcja ubrań inspirowana Windows
Newsy PC

Microsoft wypuścił nową kolekcję ubrań i jest… fantastyczna. Już sama sesja zdjęciowa wywołuje potężną nostalgię. Ktoś chętny na Windowsa XP na koszulce?

Microsoft od jakiegoś czasu regularnie wypuszcza nowe ubrania (i nie tylko on). Na ostatnie święta dostaliśmy choćby fantastyczny „brzydki sweter”, a to nie koniec. Niedawno firma zapowiedziała nową kolekcję Hardwear. Nie tylko nazwą nawiązuje do komputerowego sprzętu lat 90., ale też dotyka wszelkich rejonów mózgu odpowiedzialnych za wywoływanie nostalgii. Jest naprawdę fantastycznie.

Microsoft Hardwear zabiera nas w nostalgiczną podróż w czasie

Pomyślałby kto, że ludzie będą chętni do ubierania się w Windowsa, ale… tak może się zdarzyć. Hardwear powstało przy współpracy designera Gavina Mathieu z Microsoftem. Wystarczy tylko szybki rzut oka na wpis na blogu lub poniższy materiał wideo. Co czujecie? Tak, to najpewniej powrót do pięknych lat 90., ale też początku XXI wieku, gdy Windows XP zarządził na rynku, a coraz więcej domostw posiadało chociaż jeden komputer z ikoniczną tapetą na stareńkim wyświetlaczu CRT.

Trendy wracają i po latach 70. najwyraźniej przyszła pora na ubrania „nerdów” z czasów późniejszych. Szerokie i lekko wymięte bluzy, koszulki w „retro” kolorach czy stylowe czapki z daszkiem mogą doczekać się drugiej młodości. W końcu obecnie w modzie znów rządzą dzwony, oversize’owe płaszcze czy kurtki i skóra, tak więc Microsoft może chcieć wywołać kolejny trend.

Budowanie wspaniałych relacji wymaga zaufania, szczerości, wzajemnego wsparcia i uznania. Od naszej pierwszej rozmowy z projektantem i twórcą Gavinem Mathieu od razu poczuliśmy więź – taką, która była zakorzeniona we wzajemnym szacunku i wspólnym celu: tworzeniu czegoś razem, co podnosi innych na duchu. Dlatego z dumą ogłaszamy wprowadzenie Hardwear, naszej pierwszej kapsułowej kolekcji odzieży i towarów pod marką Microsoft i we współpracy z Gavinem.

– czytamy we wpisie na blogu firmy

Tanio jednak nie jest, ale czego innego mogliśmy się spodziewać? Koszulki z klasyczną tapetą Windows XP wyceniono na 60 dolarów (około 290 zł). Spodnie cargo to kwestia aż 150 USD (720 zł). W każdym razie wszystkie części kolekcji podziwiać możecie w sklepie Xbox.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie