Microsoft Flight Simulator – świeże screeny i wideo z trybu multi. Gra wygląda świetnie

Microsoft Flight Simulator – świeże screeny i wideo z trybu multi. Gra wygląda świetnie
Filmiki z gier Newsy PC Wideo XOne

Microsoft opublikowało właśnie nowe materiały ze swojego Symulatora Lotów. Oto garść screenów i filmik z trybu dla wielu graczy. Jest na co popatrzeć.

Na obrazkach widzimy – standardowo – parę krajobrazów i samoloty, za których sterami dane nam będzie zasiąść. Tym razem pokazano też coś jeszcze – dziką kaczkę szybującą w przestworzach. Natomiast na filmiku jeden z przedstawicieli Microsoftu bawi się w trybie multi, testując różne parametry rozgrywki.

Zarówno screeny, jak i filmik, pochodzą z wczesnej wersji tytułu – nie jest on jeszcze w stu procentach ukończony. Ale i tak całość wygląda bardzo dobrze.

Microsoft Flight Simulator, jak na szanującą się produkcję symulacyjną przystało, ma cechować się wysokim poziomem realizmu. Twórcy starają się odzwierciedlić samoloty i lotniska z największą możliwą dbałością o szczegóły. W grze odwiedzimy niemal każde lotnisko na świecie. Te miejsca będą żyły własnym życiem – oprócz lądujących i wzbijających się w niebo samolotów zobaczymy tu też uwijającą się obsługę techniczną, która pakuje bagaże i tankuje maszyny. Microsoft ma też zadbać o realistyczne oświetlenie lądowisk nocą.

Nie określono jeszcze, kiedy dokładnie symulator trafi do graczy, ale twórcy celują z premierą tytułu jeszcze na bieżący rok. Gra Microsoftu zmierza zarówno na pecety, jak i konsole Xbox One.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie