Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Microsoft Flight Simulator – najnowsze grafiki zestawiają grę z rzeczywistością [GALERIA]

Tester Microsoft Filigt Simulator podzielił się z internetem ciekawym zestawem zdjęć i screenów, będącym porównaniem rzeczywistych miejsc z ich wirtualnymi odpowiednikami.

Autorem zestawienia jest gracz o pseudonimie Utherellus, który testuje symulator Microsoftu. Na grafikach widzimy między innymi realną i wirtualną wersję Statuy Wolności, francuskiego zamku w Chambord oraz wulkanu Ngauruhoe w Nowej Zelandii. Trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie.

To zresztą żadna nowość, jeśli chodzi o MS Flight Simulator: co jakiś czas jesteśmy częstowani kolejnymi screenami z – bądź co bądź wersji alfa – produkcji, na których tytuł wygląda przepięknie.

Gra od Microsoftu umożliwi latanie zaprojektowanymi z najwyższą dbałością o szczegóły samolotami do niemal każdego miejsca na świecie. Jak na symulator z prawdziwego zdarzenia przystało, będziemy musieli stawić czoła różnym wyzwaniom, jakie są na porządku dziennym w pracy pilota – produkcja zapewni chociażby zmienne efekty pogodowe, które czasem w znacznym stopniu utrudnią wykonanie kursu.

Warto przy okazji nadmienić, że firma z Redmond swego czasu wyjawiła wymagania sprzętowe tytułu – aby upewnić się, że odpalicie symulator na swoim sprzęcie, zajrzyjcie tutaj.

Nie jest jeszcze znana data debiutu MS Flight Simulator. Z tego co wiadomo do tej pory, gra trafi do sklepów jeszcze w tym roku, debiutując na pecetach i konsolach Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się