Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe wyścigi od Microsoftu z niespodziewaną premierą

Na weekend w sieci wylądowały nietypowe jak na komputery PC wyścigi Miami Street, które wydał Microsoft. Gra jest darmowa i jak to w takich przypadkach bywa, natkniemy się w niej na mikropłatności.

Miami Street przypomina raczej wyścigi na smartfony i tablety niż na duże platformy. Gracze biorą udział w nielegalnych wyścigach na ulicach tytułowego miasta, lecz nie liczcie na to, że wejdziecie efektownym driftem w zakręt, odbijecie się od bandy i poobijacie przeciwników.

Sterowanie zostało bowiem totalnie uproszczone i jedyne co możemy zrobić, to w odpowiednim momencie nacisnąć lub puścić lewy przycisk myszki i ewentualnie użyć przyśpieszenia prawym guziczkiem gryzonia.

8 premier na obecny tydzień. Polacy zapraszają do piekła

Miami Street jest rozprowadzane poprzez Microsoft Store, lecz w polskiej wersji sklepu jeszcze jej nie udostępniono. Ponoć można ją pobrać za darmo z holenderskiego Microsoft Store.

Darmowe wyścigi mają być sukcesywnie aktualizowane o kolejne samochody, wydarzenia z nagrodami, trasy i inne elementy. Tylko czy taka zabawa sprawdzi się na blaszaku? Jak sądzicie?


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%