Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Metal Gear Solid film. Wiemy kto wcieli się w Solid Snake’a

Poinformowano jaki aktor zagra Solid Snake’a w produkcji Metal Gear Solid.

Oscar Isaac jest osobą, której przypadła rola głównego protagonisty. Amerykański aktor o gwatemalsko-kubańskim pochodzeniu, występował już w takich produkcjach jak: Ex Machina, Drive, Agora czy Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Reżyserem zostanie z kolei Jordan Vogt-Roberts, który tworzył: Dolinę nieumarłych, Kong: wyspę Czaszki czy też You’re the Worst. Widowisko jest przygotowywane z myślą o Sony.

Oscar Isaac Will Return to Star Wars “If I Need Another House or Something”  | Vanity Fair
Oscar Isaac.

Solid Snake to bohater kultowej skradanki Metal Gear Solid, której premiera miała miejsce w 1987 na platformy: NES czy MSX2. Dla wielu graczy najważniejsza jest jednak edycja dedykowana PlayStation z roku 1998. Gra pozwala nam wcielić się w żołnierza infiltrującego bazę przeciwnika. Jego zadaniem jest unieszkodliwienie nuklearnego zagrożenia i oswobodzenie zakładników.

Tytuł został doceniony zarówno przez recenzentów, stanowiąc w rankingach jedną z najważniejszych gier wszech czasów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się